Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Na naszych środkach znamy się jak nikt inny, zadzwoń doradzimy, pomożemy, podpowiemy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Poniedziałek - Piątek 5:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Spokojnie to właśnie dla Państwa tak długo pracujemy, więc proszę dzwonić i pytać :).

Tel. 507134608


Automatyczne progi rabatowe

od 200zł - 12%
od 300zł - 14%
od 500zł - 16%
od 700zł - 18%

Dotyczy wyłącznie produktów w cenie regularnej.

Opcje przeglądania

Środek oceniany jest jako najlepszy neutralizator rdzy, ze względu na mieszaninę kwasów organicznych oraz nieorganicznych, które nie tylko pokrywają rdzę, także przekształcają do formy całkowicie stabilnej, w której dalszy proces rdzewienia nie następuje.

Jak działa neutralizator rdzy do statków, profili zamkniętych, łodzi, samochodu?

Neutralizator rdzy jest preparatem metaloorganicznym, środek działa na zasadzie selektywności neutralizacji rdzy, oznacza to że preparat reaguje wyłącznie z produktami korozji. Neutralizator rdzy wnikając w strukturę tlenków oraz wodorotlenków żelaza trwale jest przekształca do całkowicie stabilnej postaci, w której dalsze procesy rdzewienia i utleniania się powierzchni nie następują. Produkt może być stosowany przy neutralizacji rdzy progów samochodu, profili zamkniętych, statków, łodzi ze względu na aplikację neutralizatora rdzy, która może być wykonywana w wilgotnym środowisku wodnym.

Neutralizator rdzy należy nanosić na uprzednio oczyszczone powierzchnie z luźno odpadającej rdzy, proces aplikacji produktu należy przeprowadzić przy pomocy pędzla, wałką lub poprzez natrysk produktu antykorozyjnego na powierzchnie skorodowane. Proces aplikacji produktu powinien być wykonywany jedynie punktowo na produkty korozji.

Jak długo neutralizator rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu wytrzyma?

Neutralizator rdzy tworząc trwały, niezmywalny kompleks wytwarza powłokę na uprzednio przekształconej powierzchni, która trwale zapobiega odnawianiu się procesu rdzewienia oraz zapobiega nowym procesom utleniania się metalu. Środek przereagowuje z całą rdzą. Wytrzymałość przekształconej powierzchni testujemy od 2019 roku w laboratorium oraz przed halą produkcyjną pod rynną sypiąc solą. W dalszym ciągu nie zaobserwowaliśmy żadnych procesów korozji. 

Metaloorganiczny konwerter rdzy

Kupując dany środek, otrzymujesz produkt prosto od producenta, jesteśmy specjalistami z zakresu metaloorganiki, korozji chemicznej, procesów utleniania się metalu, procesach zachodzących podczas procesu rdzewienia. 

Neutralizatory Rdzy

Neutralizator Rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu Neutralizator Rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Neutralizator Rdzy, odrdzewiacz do metalu, samochodu na rdzę Neutralizator Rdzy, odrdzewiacz do metalu, samochodu na rdzę
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Neutralizator rdzy jak działa, jak używać - który wybrać?

Neutralizator rdzy to środek, który konwertuje rdzę do postaci całkowicie stabilnej, w której dalsze procesy nie zachodzą, produkt należy nanosić wyłącznie na rdzę przy pomocy pędzla. Neutralizator rdzy można stosować w wilgotnych warunkach atmosferycznych przy neutralizacji rdzy łodzi, statków, samochodu, profili zamkniętych.

Profile zamknięte neutralizator rdzy do samochodu

Preparat należy nanosić przy pomocy pędzla na wstępnie oczyszczone profile zamknięte, w przypadku aplikacji wewnątrz profili środek należy wtrysnąć pod ciśnieniem. Neutralizator rdzy należy pozostawić w profilach zamkniętych do całkowitego wyschnięcia. Po upływie doby należy dodatkowo zabezpieczyć profile zamknięte farbą antykorozyjną lub innym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Neutralizator rdzy do łodzi

Neutralizacja rdzy może być przeprowadzana w środowisku wodnym o zwiększonej wilgotności powietrza, neutralizator rdzy przereagowuje z rdzą nawet w środowisku wodnym. Neutralizator rdzy należy nakładać na rdzę łodzi, po wyschnięciu należy zabezpieczyć łódź farbą. Preparat na powierzchni łodzi wytworzy zneutralizowaną powierzchnię antykorozyjną, która jest świetnym podkładem pod dalsze zabezpieczenia. Neutralizator rdzy do łodzi także odtłuszcza powierzchnię neutralizowane.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl