POLSKI PRODUCENT

Produkujemy w Polsce.

Jak działa neutralizator rdzy do statków, profili zamkniętych, łodzi, samochodu?

Neutralizator rdzy jest preparatem metaloorganicznym, środek działa na zasadzie selektywności neutralizacji rdzy, oznacza to że preparat reaguje wyłącznie z produktami korozji. Neutralizator rdzy wnikając w strukturę tlenków oraz wodorotlenków żelaza trwale jest przekształca do całkowicie stabilnej postaci, w której dalsze procesy rdzewienia i utleniania się powierzchni nie następują. Produkt może być stosowany przy neutralizacji rdzy progów samochodu, profili zamkniętych, statków, łodzi ze względu na aplikację neutralizatora rdzy, która może być wykonywana w wilgotnym środowisku wodnym.

Neutralizator rdzy należy nanosić na uprzednio oczyszczone powierzchnie z luźno odpadającej rdzy, proces aplikacji produktu należy przeprowadzić przy pomocy pędzla, wałką lub poprzez natrysk produktu antykorozyjnego na powierzchnie skorodowane. Proces aplikacji produktu powinien być wykonywany jedynie punktowo na produkty korozji.

Jak długo neutralizator rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu wytrzyma?

Neutralizator rdzy tworząc trwały, niezmywalny kompleks wytwarza powłokę na uprzednio przekształconej powierzchni, która trwale zapobiega odnawianiu się procesu rdzewienia oraz zapobiega nowym procesom utleniania się metalu. Środek przereagowuje z całą rdzą. Wytrzymałość przekształconej powierzchni testujemy od 2019 roku w laboratorium oraz przed halą produkcyjną pod rynną sypiąc solą. W dalszym ciągu nie zaobserwowaliśmy żadnych procesów korozji. 

Neutralizatory Rdzy

Neutralizator Rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu Neutralizator Rdzy do statków, profili zamkniętych, samochodu

Najskuteczniejszy neutralizator rdzy, środek wnika w strukturę rdzy przekształcając rdzę do całkowicie stabilnej formy, w której dalszy proces rdzewienia nie zachodzi.

Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
Neutralizator Rdzy, odrdzewiacz do metalu, samochodu na rdzę Neutralizator Rdzy, odrdzewiacz do metalu, samochodu na rdzę

Najskuteczniejszy neutralizator rdzy, środek wnika w strukturę rdzy przekształcając rdzę do całkowicie stabilnej formy, w której dalszy proces rdzewienia nie zachodzi.

Cena: 34,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Neutralizator rdzy jak działa, jak używać - który wybrać?

Neutralizator rdzy to środek, który konwertuje rdzę do postaci całkowicie stabilnej, w której dalsze procesy nie zachodzą, produkt należy nanosić wyłącznie na rdzę przy pomocy pędzla. Neutralizator rdzy można stosować w wilgotnych warunkach atmosferycznych przy neutralizacji rdzy łodzi, statków, samochodu, profili zamkniętych.

Profile zamknięte neutralizator rdzy do samochodu

Preparat należy nanosić przy pomocy pędzla na wstępnie oczyszczone profile zamknięte, w przypadku aplikacji wewnątrz profili środek należy wtrysnąć pod ciśnieniem. Neutralizator rdzy należy pozostawić w profilach zamkniętych do całkowitego wyschnięcia. Po upływie doby należy dodatkowo zabezpieczyć profile zamknięte farbą antykorozyjną lub innym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Neutralizator rdzy do łodzi

Neutralizacja rdzy może być przeprowadzana w środowisku wodnym o zwiększonej wilgotności powietrza, neutralizator rdzy przereagowuje z rdzą nawet w środowisku wodnym. Neutralizator rdzy należy nakładać na rdzę łodzi, po wyschnięciu należy zabezpieczyć łódź farbą. Preparat na powierzchni łodzi wytworzy zneutralizowaną powierzchnię antykorozyjną, która jest świetnym podkładem pod dalsze zabezpieczenia. Neutralizator rdzy do łodzi także odtłuszcza powierzchnię neutralizowane.

 

Chemikal Polska®

Polski producent Chemii do zastosowań przemysłowych oraz domowych od 2019 roku. Pierwsza firma w Polsce produkująca całkowicie bezzapachowy preparat grzybobójczy, który nie zawiera w składzie toksycznego chloru. Wszystkie produkty oferowane na stronie pochodzą z produkcji własnej firmy.

Darmowa dostawa
Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte darmową dostawą do Klienta na terenie Polski. Dostępne metody dostawy to: Przesyłka kurierska, Orlen Paczka oraz Punkt odbioru (Żabka / Poczta Polska).
Szybki czas wysyłki
Wszystkie zamówienia złożone w dni robocze do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. 
Bezpieczna płatność
Bezpieczne płatności z Przelewy24, płatność u kuriera / w placówce Poczty Polskiej / Przelew tradycyjny. 
Polski producent
Produkty oferowane przez firmę Chemikal Polska pochodzą z Polskiej produkcji. Firma Chemikal Polska posiada oddział na terenie Załadów Azotowych w Kędzierzynie-Koźlu gdzie odbywa się produkcja oraz konfekcja oferowanych na stronie produktów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl