PN-ND 7:00-22:00
Dział obsługi klienta
Doradztwo techniczne
Skontaktuj się z nami.
Tel. 507 134 608
-----------
Zamówienia telefoniczne
Doradztwo techniczne
Tel. 572 175 061
-----------
Nieopłacone zamówienia
błędy płatności / reklamacje
Tel. 573 560 781
-----------
W celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi klienta,
zachęcamy do komunikacji przez aplikację messenger.
<--
Odrdzewiacz
Jaka jest różnica pomiędzy Odrdzewiaczem a Neutralizatorem Rdzy?
Neutralizator rdzy to preparat, który wnika w strukturę rdzy trwale przekształcając rdzę w stabilny, niezmywalny kompleks metaloorganiczny. Odrdzewiacz roztwarza rdzę z powierzchni metalu całkowicie ukazując metal, przy czym odrdzewiacz nie wytwarza kompleksu zabezpieczającego.
Odrdzewiacz usuwa całą rdzę z metalu.
Neutralizator Rdzy przekształca rdzę w stabilny kompleks.
Jak odrdzewić bak paliwa?
Odrdzewianie baku paliwa należy przeprowadzić wlewając odrdzewiacz do zbiornia zardzewionego baku paliwa. Bak paliwa należy obracać co 3-4 godziny w celu rozprowadzenia odrdzewiacza po wszystkich ściankach. Odrdzewiacz po zakończeniu należy zutylizować, natomiast bak paliwa należy zabezpieczyć farbą specjalnie przeznaczoną do baków paliwa tak aby proces rdzewienia nie nastąpił w przyszłości ponownie.
Neutralizator Rdzy
Jak działa Neutralizator Rdzy do statków?
Neutralizator Rdzy wnika w strukturę rdzy przekształcając nietrwałe związki tlenków oraz wodorotlenków żelaza do stałego niezmywalnego kompleksu. Powstały na powierzchni związek jest odporny na warunki atmosferyczne oraz morską wodę. Neutralizator Rdzy bez obaw może być stosowany do odnowy łodzi, barek transportowych, jachtów, statków.
Jak aplikować Neutralizator Rdzy?
Neutralizator Rdzy należy nakładać pędzlem lub poprzez natrysk neutralizatora rdzy na skorodowaną, wstępnie oczyszczoną powierzchnie z rdzą. Proces aplikacji Neutralizatora Rdzy powinien zostać wykonany obficie, wyłącznie raz. Po wyschnięciu można przystąpić do dalszej konserwacji farbą lub innymi produktami antykorozyjnymi.
Preparat na siniznę drewna
Jak powstaje zasinienie drewna na powierzchni?
Proces sinienia drewna występuje na powierzchni niezabezpieczonego drewna, które było składowane bez zachowania odpowiedniej wilgoci oraz temperatury. Proces sinienia drewna to proces, w którym tarcica drewna zostaje trwale uszkodzona wizualnie. Proces sinienia drewna nie ma wpływu na wydajność, nośność drewna.
Jak usunąć siniznę drewna?
W celu usunięcia zasiniałego drewna należy nanieść poprzez natrysk produktu na powierzchnie lub poprzez zastosowanie aplikacji miejscowej pędzlem, preparat na siniznę drewna. Preparat na siniznę wybarwia drewno do pierwotnej barwy drewna, sprzed infekcji sinizną. Preparat na siniznę drewna to wysoce wydajny środek, który wnikając w strukturę niezabezpieczonego drewna, pomaga przywrócić naturalny kolor drewna bez sinizny.