Chemikal Polska


PN-PT 7:00-15:00
Dział obsługi klienta
Skontaktuj się z nami
przez messengera.

Tel. 507134608

-----------

Zapytania o duplikaty faktur,
pomoc techniczna z zamówieniem.

Biuro@chemikalpolska.pl

-----------

W celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi klienta,
zachęcamy do wyłącznej komunikacji przez aplikację messenger.

<--

Preparaty Chemiczne dla przemysłu.

Preparaty dostępne w większych pojemnościach.

Najlepiej oceniane produkty produkowane przez firmę Chemikal Polska dostępne w większych pojemnościach, stworzonych specjalnie dla branż przemysłowych zajmujących się obróbką metalu, konserwacją statków oraz działalnością gospodarczą związaną z czyszczeniem ścian, sufitów z grzyba i pleśni.

1. Środek czyszczący Chemikal Polska do czyszczenia ścian i sufitów z grzyba i pleśni - to produkt jest szeroko stosowany przez profesjonalne firmy czyszczące ściany i sufity w celu usunięcia grzybów i pleśni. Jest wysoce skuteczny w usuwaniu zabrudzeń, dzięki czemu może być stosowany do różnych powierzchni.

2. Środek czyszczący Chemikal Polska do obróbki metalu - produkt ten jest szeroko stosowany w branży obróbki metalu do usuwania rdzy. Jest wysoce skuteczny przy usuwaniu trudnych zanieczyszczeń, dzięki czemu może być stosowany do usuwania rdzy z elementów metalowych.

3. Środek Neutralizujący rdzę Chemikal Polska do konserwacji statków - ten produkt jest szeroko stosowany w konserwacji statków do usuwania zanieczyszczeń oraz korozji. Jest skuteczny w przekształcaniu rdzy do całkowicie stabilnej formy. 

Dla przemysłu

Preparat antykorozyjny, tworzy powłokę ochronna przed korozją na niezabezpieczonym metalu Preparat antykorozyjny, tworzy powłokę ochronna przed korozją na niezabezpieczonym metalu
Cena: 1 599,00 zł
( 1 kg = 15,99 zł )
zawiera 23.00% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
zobacz więcej
Preparat antykorozyjny, tworzy powłokę ochronna przed korozją na niezabezpieczonym metalu Preparat antykorozyjny, tworzy powłokę ochronna przed korozją na niezabezpieczonym metalu
Cena: 350,00 zł
( 1 kg = 17,50 zł )
zawiera 23.00% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
zobacz więcej
Neutralizator Rdzy do samochodu, profili zamkniętych Neutralizator Rdzy do samochodu, profili zamkniętych
Cena: 219,99 zł
( 1 kg = 44,00 zł )
zawiera 23.00% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
  • nowość
Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni
Cena: 199,99 zł
( 1 kg = 10,00 zł )
zawiera 8% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
szt.
zobacz więcej

Chemikal Polska to producent preparatów grzybobójczych do zastosowań przemysłowych i domowych, odrdzewiaczy dla przemysłu oraz środków neutralizujących rdzę i odtłuszczających. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości preparatów chemicznych o szerokim zastosowaniu, które są skuteczne w zwalczaniu i zapobieganiu rozwojowi mikroorganizmów. Do oferty firmy należą: środki grzybobójcze, odrdzewiacze, antykorozyjne. Preparaty te są dostępne w różnych formach, takich jak płyny, co pozwala na szybkie i łatwe stosowanie ich w różnych sytuacjach. Chemikal Polska oferuje także profesjonalne usługi doradcze i techniczne przy wyborze odpowiednich produktów do konkretnych zastosowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium