Opcje przeglądania
Chemikal Polska

 


PN-ND 7:00-22:00
Dział obsługi klienta
Doradztwo techniczne
Skontaktuj się z nami.

Tel. 507 134 608

-----------

Zamówienia telefoniczne
Doradztwo techniczne

Tel. 572 175 061

Biuro@chemikalpolska.pl

-----------

Nieopłacone zamówienia
błędy płatności / reklamacje

Tel. 573 560 781

Biuro@chemikalpolska.pl

-----------

W celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi klienta,
zachęcamy do komunikacji przez aplikację messenger.

<--

Metody stosowania preparatów grzybobójczych na ścianie zależą od rodzaju preparatu oraz stopnia zaawansowania infekcji grzybem lub pleśnią. Poniżej przedstawiam ogólny proces usuwania grzyba i pleśni ze ściany przy użyciu preparatu grzybobójczego marki Chemikal Polska:

 1. Przygotowanie powierzchni - przed rozpoczęciem usuwania grzyba lub pleśni należy dokładnie oczyścić powierzchnię ze wszelkich luźnych fragmentów i zabrudzeń.

 2. Przygotowanie preparatu - należy dokładnie przeczytać instrukcję preparatu, aby przygotować go zgodnie z zaleceniami.

 3. Nakładanie preparatu - preparat należy równomiernie rozprowadzić na powierzchni za pomocą pędzla lub natryskiem, zgodnie z zaleceniami producenta.

 4. Czas reakcji - preparat należy pozostawić na powierzchni przez określony czas reakcji, zgodnie z instrukcją producenta.

 5. Usuwanie grzyba lub pleśni - po upływie czasu reakcji należy usunąć grzyb lub pleśń za pomocą szczotki lub szmatki. W razie potrzeby proces można powtórzyć proces aplikacji preparatu grzybobójczego.

 6. Czyszczenie powierzchni - po usunięciu grzyba lub pleśni powierzchnię należy dokładnie oczyścić i osuszyć.

Szczegółowe zalecenia dotyczące stosowania preparatów grzybobójczych marki Chemikal Polska:

 1. Przed użyciem preparatu należy dokładnie przeczytać instrukcję producenta i stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania i czasu reakcji.

 2. Preparaty grzybobójcze zawierają zwykle silne chemikalia, dlatego należy stosować je w rękawicach i maseczce ochronnej, aby uniknąć kontaktu z oczami i skórą oraz inhalacji oparów.

 3. Preparatów grzybobójczych nie należy stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie chemikaliów, takich jak tkaniny czy skóra.

 4. Należy unikać stosowania preparatów grzybobójczych w miejscach niedostępnych dla wentylacji, aby uniknąć wdychania oparów.

 5. Przed użyciem preparatu należy przetestować jego działanie na niewielkim fragmencie powierzchni, aby upewnić się, że nie spowoduje on uszkodzenia lub zmiany koloru powierzchni.

Podsumowując, usuwanie grzyba i pleśni ze ściany za pomocą preparatu grzybobójczego marki Chemikal Polska wymaga dokładnego przestrzegania zaleceń producenta oraz stosowania się do zasad bezpieczeństwa

Preparat grzybobójczy

Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni

Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni
Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni

Preparat grzybobójczy do ścian, podłóg i sufitów. Skuteczność potwierdzona badaniami, gwarantowane efekty grzybobójcze już po 15 minutach od aplikacji. 

Skuteczny i wydajny przy usuwaniu grzybów.

Waga: 20 KG

Dostępność: powyżej 1000 sztuk

Wysyłka w: 1 dzień

Cena:

199,99 zł

zawiera 8% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
( 1 kg = 10,00 zł )
szt.

Preparat grzybobójczy, grzyb na ścianie, przeciw pleśni w mieszkaniu

Preparat grzybobójczy, grzyb na ścianie, przeciw pleśni w mieszkaniu
Preparat grzybobójczy, grzyb na ścianie, przeciw pleśni w mieszkaniu

Najlepiej oceniany preparat na grzyba na ścianie, nie tylko ze względu zastosowane substancje czynne, także ze względu na całkowity brak zapachu. Skuteczność grzybobójcza potwierdzona badaniami i dopuszczeniem do obrotu numer 8608/21.

Waga: 5 KG

Dostępność: powyżej 1000 sztuk

Wysyłka w: 1 dzień

Cena:

79,99 zł

zawiera 8% VAT, darmowa dostawa do punktu odbioru!
( 1 kg = 16,00 zł )
szt.

Po zastosowaniu preparatu grzybobójczego marki Chemikal Polska konieczne jest osuszenie powierzchni, na których został on zastosowany, aby uniknąć ponownego rozwoju grzyba i pleśni. Oto kilka metod osuszania pomieszczeń po usuwaniu grzyba:

 1. Użyj wentylatora - włącz wentylator i ustaw go tak, aby dmuchał na obszar, na którym zastosowano preparat grzybobójczy. To pomoże usunąć wilgoć z powierzchni i skrócić czas schnięcia.

 2. Ogrzewanie - włącz ogrzewanie w pomieszczeniu, aby zwiększyć temperaturę i przyspieszyć proces suszenia. Można również zastosować grzejnik lub klimatyzator, aby usunąć wilgoć z powietrza.

 3. Dezynfekcja UV - można również zastosować urządzenie do dezynfekcji UV, które skutecznie usuwa grzyba i pleśń, a jednocześnie osusza powierzchnie.

 4. Odhumidifier - można również zastosować specjalne urządzenie do odwilżania powietrza, takie jak odhumidifier, które usuwa nadmiar wilgoci z powietrza w pomieszczeniu.

Ważne jest, aby zapewnić odpowiednie warunki do osuszania powierzchni po zastosowaniu preparatu grzybobójczego marki Chemikal Polska. W przypadku niskiej wilgotności powietrza zaleca się użycie nawilżacza, aby zapobiec wysuszeniu powierzchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium