POLSKI PRODUCENT

Produkujemy w Polsce.

Usuwanie, występowanie, zapobieganie siniźnie drewna.

Sinizna drewna występuje na drewnie, które narażone jest na czynniki atmosferyczne. Składowanie drewna bez przerwy pomiędzy deskami lub przykrytego szczelną folią, która uniemożliwia odparowanie wilgoci jest czynnikiem powodującym czarne zabarwienie powierzchni drewna. Sinizna przenosi się poprzez zarodniki roznoszone przez wiatr. Rozwój sinizny uzależniony jest od temperatury powietrza oraz wilgotności do rozwoju sinicy drewna. Zarodniki grzyba wywołujące siniznę drewna odżywiają się plazmatyczną treścią komórek miękiszowych zlokalizowanych w bielu drewna. Sinizna rozprzestrzenia się przebijając jamki otoczkowe w drewnie. Początkowo zarodniki są całkowicie bezbarwne, przebarwienia na drewnie ukazują się dopiero podczas rozwoju sinizny drewna w optymalnych warunkach temperatury i wilgotności.

Preparat na siniznę drewna to wysoce skuteczny środek, wybarwiający drewno nawet do 4 mm wgłęb struktury drewna. Środek należy stosować na drewnie niezabezpieczonym bez warstw hydrofobowych, które uniemożliwiają wniknięcie środka w strukturę drewna.

 

Sinizna drewna

Preparat na siniznę drewna, przeciw sinicy drewna, sinizna drewna Preparat na siniznę drewna, przeciw sinicy drewna, sinizna drewna

Najskuteczniejszy preparat przeciw na siniznę drewna. Środek skutecznie i szybko przywraca naturalny kolor drewna z powstałej na powierzchni sinizny. 

Cena: 79,99 zł
szt.
zobacz więcej

Usuwanie sinizny z drewna, desek

W celu usunięcia sinizny z drewna, desek należy nanieść preparat do usuwania sinizny przy pomocy pędzla na powierzchnię z sinizną. Produkt jest gotowy do naniesienia na powierzchnię z sinizną.

Chemikal Polska®

Polski producent Chemii do zastosowań przemysłowych oraz domowych od 2019 roku. Pierwsza firma w Polsce produkująca całkowicie bezzapachowy preparat grzybobójczy, który nie zawiera w składzie toksycznego chloru. Wszystkie produkty oferowane na stronie pochodzą z produkcji własnej firmy.

Darmowa dostawa
Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte darmową dostawą do Klienta na terenie Polski. Dostępne metody dostawy to: Przesyłka kurierska, Orlen Paczka oraz Punkt odbioru (Żabka / Poczta Polska).
Szybki czas wysyłki
Wszystkie zamówienia złożone w dni robocze do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. 
Bezpieczna płatność
Bezpieczne płatności z Przelewy24, płatność u kuriera / w placówce Poczty Polskiej / Przelew tradycyjny. 
Polski producent
Produkty oferowane przez firmę Chemikal Polska pochodzą z Polskiej produkcji. Firma Chemikal Polska posiada oddział na terenie Załadów Azotowych w Kędzierzynie-Koźlu gdzie odbywa się produkcja oraz konfekcja oferowanych na stronie produktów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl