Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Na naszych środkach znamy się jak nikt inny, zadzwoń doradzimy, pomożemy, podpowiemy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Poniedziałek - Piątek 5:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 20:00
Spokojnie to właśnie dla Państwa tak długo pracujemy, więc proszę dzwonić i pytać :).

Tel. 507134608


Automatyczne progi rabatowe

od 200zł - 12%
od 300zł - 14%
od 500zł - 16%
od 700zł - 18%

Dotyczy wyłącznie produktów w cenie regularnej.

Opcje przeglądania

Najlepiej oceniany środek przeciw siniźnie drewna, zastosowane substancje nie tylko przywracają naturalny kolor drewna, preparat także wnika w strukturę drewna usuwając najgłębsza siniznę. 

Usuwanie, występowanie, zapobieganie siniźnie drewna.

Sinizna drewna występuje na drewnie, które narażone jest na czynniki atmosferyczne. Składowanie drewna bez przerwy pomiędzy deskami lub przykrytego szczelną folią, która uniemożliwia odparowanie wilgoci jest czynnikiem powodującym czarne zabarwienie powierzchni drewna. Sinizna przenosi się poprzez zarodniki roznoszone przez wiatr. Rozwój sinizny uzależniony jest od temperatury powietrza oraz wilgotności do rozwoju sinicy drewna. Zarodniki grzyba wywołujące siniznę drewna odżywiają się plazmatyczną treścią komórek miękiszowych zlokalizowanych w bielu drewna. Sinizna rozprzestrzenia się przebijając jamki otoczkowe w drewnie. Początkowo zarodniki są całkowicie bezbarwne, przebarwienia na drewnie ukazują się dopiero podczas rozwoju sinizny drewna w optymalnych warunkach temperatury i wilgotności.

Preparat na siniznę drewna to wysoce skuteczny środek, wybarwiający drewno nawet do 4 mm wgłęb struktury drewna. Środek należy stosować na drewnie niezabezpieczonym bez warstw hydrofobowych, które uniemożliwiają wniknięcie środka w strukturę drewna.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Usuwanie sinizny z drewna, desek

W celu usunięcia sinizny z drewna, desek należy nanieść preparat do usuwania sinizny przy pomocy pędzla na powierzchnię z sinizną. Produkt jest gotowy do naniesienia na powierzchnię z sinizną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl