POLSKI PRODUCENT

Produkujemy w Polsce.

Chemikal Polska

Firma Chemikal Polska rozpoczęła swoją działalność w zakresie chemii nieorganicznej w 2019 roku rozpoczynając produkcję jako jedyna firma w Polsce chemii biobójczej, do zwalczania poprzez rozkład enzymów ochronnych w tym również powstałych rodników hydroksylowych, które prowadzą do rozerwania nici DNA wewnątrz komórek organizmów szkodliwych. W 2021 rozszerzyliśmy profil firmy o innowacyjne techniki metaloorganiki poszerzając specyfikę działalności o chemię organiczną w celu neutralizacji tlenków oraz wodorotlenków żelaza. 

Chemikal Polska

Preparat antyadhezyjny do przemysłu tworzyw sztucznych, środek antyadhezyjny w przemyśle przetwórstwa gumy, tworzyw sztucznych i elastomerów. Preparat antyadhezyjny do przemysłu tworzyw sztucznych, środek antyadhezyjny w przemyśle przetwórstwa gumy, tworzyw sztucznych i elastomerów.

Preparat antyadhezyjny, umożliwiający wielokrotne odformowania szerokiej gamy kauczuków, tworzyw sztucznych, tworzyw termoplastycznych, materiałów kompozytowych i elastomerów. Odpowiedni do stosowania z gumą silikonową.

Cena: 449,00 zł
zobacz więcej
Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni Środek grzybobójczy do ścian, sufitów w mieszkaniu przeciw grzybom, pleśni

Preparat grzybobójczy do usuwania grzybów i pleśni ze ścian, sufitów, podłóg. Zastosowane substancje czynne w preparacie grzybobójczym są całkowicie bezzapachowe. Podczas odgrzybiania ścian, podłóg lub sufitów w mieszkaniu nie będzie wyczuwalny zapach, powrócić do użytkowania mieszkania można po upływie godziny od zastosowania preparatu grzybobójczego.

Cena: 249,99 zł
szt.
zobacz więcej
Odrdzewiacz zestaw na rdzę, antykorozyjny do stali i żeliwa Odrdzewiacz zestaw na rdzę, antykorozyjny do stali i żeliwa

Najskuteczniejszy odrdzewiacz, środek nie tylko skutecznie usuwa rdzę, odrdzewiacz do stali i żeliwa także odtłuszcza powierzchnię odrdzewianą, oraz tworzy powłokę antykorozyjną fosforanową. Odrdzewia, Odtłuszcza, Zabezpiecza. Odrdzewiacz do statków, łodzi, profili zamkniętych.

Cena: 139,99 zł 160,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • -13%
Odrdzewiacz + Neutralizator Rdzy do statków, łodzi, profili zamkniętych Odrdzewiacz + Neutralizator Rdzy do statków, łodzi, profili zamkniętych

Pakiet Neutralizatora Rdzy i Odrdzewiacza sprawdza się szczególnie tam gdzie ze względu na utrudniony dostęp nie jest możliwa aplikacja odrdzewiacza lub zanurzenie w roztworze odrdzewiacza skorodowanej powierzchni.

Cena: 124,99 zł 140,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • -11%
Odrdzewiacz na rdzę, antykorozyjny do stali i żeliwa Odrdzewiacz na rdzę, antykorozyjny do stali i żeliwa

Najmocniejszy odrdzewiacz, do metalu stali i żeliwa, skutecznie roztworzy każdą rdzę. Odrdzewiacz tworzy reaktywną powłokę fosforanową pod farbę, dodatkowo odtłuszczając metal.

Cena: 114,99 zł
szt.
zobacz więcej
Neutralizator Rdzy + Odrdzewiacz do metalu stali i żeliwa Neutralizator Rdzy + Odrdzewiacz do metalu stali i żeliwa

Najmocniejszy dostępny w Polsce Odrdzewiacz z pełną wersją Neutralizatora rdzy, sprawdzą się szczególnie tam gdzie należy zastosować metodę natrysku odrdzewiacza i neutralizatora rdzy.

Cena: 99,99 zł 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • -17%

Chemikal Polska®

Polski producent Chemii do zastosowań przemysłowych oraz domowych od 2019 roku. Pierwsza firma w Polsce produkująca całkowicie bezzapachowy preparat grzybobójczy, który nie zawiera w składzie toksycznego chloru. Wszystkie produkty oferowane na stronie pochodzą z produkcji własnej firmy.

Darmowa dostawa
Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte darmową dostawą do Klienta na terenie Polski. Dostępne metody dostawy to: Przesyłka kurierska, Orlen Paczka oraz Punkt odbioru (Żabka / Poczta Polska).
Szybki czas wysyłki
Wszystkie zamówienia złożone w dni robocze do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. 
Bezpieczna płatność
Bezpieczne płatności z Przelewy24, płatność u kuriera / w placówce Poczty Polskiej / Przelew tradycyjny. 
Polski producent
Produkty oferowane przez firmę Chemikal Polska pochodzą z Polskiej produkcji. Firma Chemikal Polska posiada oddział na terenie Załadów Azotowych w Kędzierzynie-Koźlu gdzie odbywa się produkcja oraz konfekcja oferowanych na stronie produktów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl